درباره ما

تجربه طولانی شرکت فناوران اطلاعات ستاک (نادرآقازاده) در حوزه کسب و کارهای نوپا به عنوان یک شرکت دانش بنیان تولیدی درجه یک و شرکت ایده های نوین پارسیان (حسن اطاعت) در حمایت بی دریغ از استارتاپ ها و جوانان جویای کار، ما را بر آن داشت که انرژی خود را به طور رسمی در مسیر تسهیل گری ورود جوانان به دنیای کسب و کار، متمرکز کنیم. 
عبارت تسهیل گری در فضای استارتاپ ها به معنی تدوین برنامه ها و کمک به برگزاری رویدادهای استارتاپی محدود شده و تسهیلگر کسی است که با اجرای کارگاه های آموزشی و رویدادهای استارتاپی به برانگیختن آگاهی و توسعه دانش شرکت کنندگان کمک میکند. حال آنکه هر قدر افراد در کارگاه های آموزشی و رویدادهای تسهیلگری با تلنگری از رویاهای خود بیدار شوند، طولی نمی کشد که باز به حالت قبل بر میگردند و مرزهای شفاف بین احساس، ادراک و حقیقت را درهم می کشند!

ما در مجموعه "ایده های نوین" اعتقاد داریم که برای اثربخشی پایدار، باید آگاهی بخشی و مداخله گری بیشتری اتفاق بیافتد، مداخله ای نه از جنس تشویق و ترغیب و هیجان، بلکه از جنس تشخیص، تصمیم و اجرا. از جنس واقعیت. این همان رویکردی است که ما به آن "تسهیلگری" می گوییم.

با ما همراه باشید تا در کنار هم "تسهیلگری" را تعریف و تجربه کنیم. ایده های خود را با ما در میان بگذارید تا مسیر تحقق آنها را فعالانه تسهیل کنیم. ما کنار گود نخواهیم ماند، ما درتمام مراحل توسعه کسب و کار، کنار شما خواهیم بود. این فراتر از تسهیلگری است.

خدمات ما در مرکز تسهیلگری ایده های نوین

آموزش

نوع نگرش به کسب و کار از دانش و تجربه نشات میگیرد و این نگرش جهت حرکت کلیه بخش های یک کسب و کار را تعیین میکند. به نظر ما دیدگاه بنیانگذاران یک کسب و کار باید با پیشرفت های سریع  همراستا باشد. ما در ایده های نوین این امکان را برای استارتاپ ها فراهم کرده ایم تا از تجربیات و دانش افرادی که سال هاست در حوزه کسب و کار فعالیت دارند استفاده کنید.

سرمایه گذاری

یک کسب و کار به گونه های مختلفی از سرمایه نیاز دارد، گاهی سرمایه از جنس سرمایه مالی است و گاهی دانش فنی و گاهی دانش مدیریت و راهبری بازار. ما در ایده های نوین نیاز هر کسب و کار را به هر یک از این سرمایه ها شناسایی می کنیم و راه حل مناسبی برای هر نیاز ارائه می کنیم

مشاوره

هر کسب و کاری با توجه به مرحله ای که در حال طی کردن است نیازهای ویژه ای دارد، یک کسب و کار در مراحل اولیه نیاز به طراحی مدل کسب و کار دارد و گاهی نیاز به مشاوره فنی و کسب و کارهای بالغ تر نیازهای مشاوره ای در بحث های پیشرفته تری مثل توسعه بازار را طلب می کنند. ما در شتابدهنده ایده های نوین با درک وضعیت فعلی هر کسب و کار نیازهای مشاوره ای هر کسب و کار را تامین می کنیم

شبکه سازی

ارتباطات یکی از پایه های اصلی هر کسب و کار است، ارتباط قوی یک شبه به دست نمی آید و حاصل یک فرایند چندین ساله است. شتابدهنده ایده های نوین از شبکه ی بزرگی از ارتباطات سازنده در بخش های مختلف دولتی و خصوصی برخوردار است که در جهت پیشرفت کسب و کار ها به کار می گیرد 
 
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور؟